KONST / Litografier / Färglitografier 6365268
nr 636 5268
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografier, 4 st. Mats Norryd (1944-1989), numrerade, 47x71
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 april 2010
26/4 14:19:13
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd